blender seti

Evdeki tüm yükü çeken, küçük ayrıntılarla ilgilenerek bir yaşamı size konforlu hale getiren mucizelerin adı küçük ev aletleri! Çözülmesi zor problemlerin kısa sürede çözülmesini sağlayan bu küçük mucizeler her an elinizin altında olma özellikleri sayesinde de evinizin içindeki yaşama kolayca uyum sağlıyor. Kesmek, öğütmek, ısıtmak, temizlemek ya da kişisel bakımınızda en büyük yardımı sağlamak konusunda küçük ev aletleri sergiledikleri marifetleriyle vazgeçilmezleriniz arasında yer alıyor. Zamanı size armağan eden, yetenekleriyle kendisine hayran bırakan küçük ev aletlerinin hayatınızdakini büyük yerini keşfetmeye ne dersiniz?

Mutfakta Geçen Zamanı Keyfe Dönüştüren Kahramanlar

blender seti

Sabahın ilk ışıklarıyla birlikte tüm evlerde en yoğun trafiğin yaşandığı yerlerdir mutfaklar. Sabah demlenen çay, sessizce kızaran ekmeğin kokusu, tost makinesindeki çıtırtılar bu trafik içinde tüm ev halkına hizmet eden bu gizemli kahramanların da güne başladığının ilk işaretleridir. İlk telaş bitip herkes kapıdan uğurlandıktan sonra bu sefer diğer ustalar işe koyulur. Akşam okuldan dönecekler için çırpılan bir kek, dolaptaki portakallardan sıkılmış taptaze portakal suyu, akşam yemeğinde masadakilerden övgü dolu sözleri alacak leziz yemekler için tüm ayrıntılar tek tek tamamlanır.

Doğrama, parçalama gibi tüm zahmetli işler çok kısa sürede sizi tarifini aldığınız o muhteşem tatlara ulaştırmak için gün boyu elinizin altında size yardım eder. Pratiklikleri, kolay temizlenmeleri, çok yer kaplamamaları ve şık, renkli, eğlenceli tasarımları ile mutfak robotları, blender setleri, mikserler, çay-kahve makineleri, meyve sıkacakları, su ısıtıcılar yiyecek ve içecek hazırlama konusunda tüm ince dokunuşlarda size çözümler üretir.

Hazırlama konusunda tüm mutfak birlikte seferber olduktan sonra iş pişirmeye geldiğinde de yine bu sihirli dokunuşlar devreye girer. Tost makineleri, elektrikli ızgaralar, fritözler, mikrodalga fırınlar, ekmek kızartma makineleri tüm kolaylıkları size sunarken, yemeklerinizin lezzetini de efsane haline getirir!

Küçük Dokunuşların Marifetli Ustalarıyla Temizlik Daha Kolay

elektrik süpürgesi

Her mevsim hemen hemen her evin en büyük problemi tozlar! Özellikle de evcil hayvanlarınız ve küçük çocuklarınızla evde geçirdiğiniz yaşam sırasında onlara temiz, tozlardan arınmış ve hijyenik bir ortam sunmak istersiniz. Bazen ev içindeki koşturma tüm hızıyla devam ederken hemen elinizin altında işlerinizi kolaylaştıracak pratik bir yardımcıya ihtiyaç duyarsınız. Böyle anlarda modern evlerin hepsinde bulunması gereken toz torbalı dik elektrikli süpürgeler aradığınız pratikliği ve temizliği size sunacak özellikte. Kolayca evin bir köşesinde dik vaziyette kendine verilecek görevi bekleyen bu pratik süpürgeler ev halkının temposuna da ayak uyduruyor.

İş ayrıntılı temizliğe geldiğinde ise yine bugünün teknolojisi ile donatılmış birçok seçenek sizi bekliyor. İşte onlardan bir tanesi de su filtreli elektrik süpürgeleri! Bu temizlik ustaları toz torbası ve filtre değişimi gibi ayrıntılarla sizi yormadan, üstelik temizliğin sonunda evinizde hoş bir kokunun hissedilmesini de sağlıyor. Su filtreli bir süpürge yerine, toz torbalı ya da toz torbasız elektrik süpürgesi seçenekleriyle de ev temizliğinizde yeniliklerin size sunduğu kolaylıkları kullanmanız mümkün. Elektrik süpürgenizi seçerken kullanım kolaylığı, üstün emiş gücü, sessiz çalışması gibi önemli ayrıntıları da mutlaka dikkat almalısınız.

Evdeki temizliği bu usta dokunuşlarla tamamladıktan ve kontrol altına aldıktan sonra yine kendisi küçük ama oldukça büyük işlerin üstesinden gelen bir diğer yardımcınız da ütüler! Bugünün akıllı ütüleri kireçlenmeye izin vermeyen, şok buharı ile en zor kırışıklıkların üstesinden gelen, ütü esnasında damlamalarla oluşacak lekelenmeyi önleyen ve size yaşamdan zevk alacak anları armağan eden birçok ayrıntıyla tasarlanmış. Teknolojik özellikleri kadar şık görünümleri ve eğlenceli renkleriyle bu küçük aletler size ütüyü sevdirmeye kararlı görünüyor!

Kişisel Bakımınızda Sizi ve Sağlığınızı Düşünen Teknolojiler Hizmetinizde

saç kurutma makinesi

Kendinizle baş başa kaldığınız anda mutluluğunuzu daha da arttıracak en önemli şeylerden biri de kişisel bakımınızı eksiksiz yapmanız. Görünümünüzle kazandığınız enerjiniz çok kısa süre içerisinde çevrenizdekileri etkisi altına alıp, ruhunuzu sardığında hayata çok daha farklı baktığınızı anlarsınız. İşte bu farklılığı yaratmada her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz küçük güzellik asistanlarınız devreye giriyor. Saçlarınızda kadife bir düzlük, yumuşacık dalgalar için saç şekillendiriciler, düzleştiriciler, saç maşaları zamanla tarzınızın yaratıcıları haline geliyor.

Tüm ev halkının peşinde olduğu saç kurutma makineleri de küçük birer ev aleti olarak evdeki değişmeyen yerini alıyor. Bakımlı erkekler için de tasarlanan erkek bakım setleri, bakımlı olmayı yalnızca kadınların değil erkeklerin de hak ettiğini biliyor. Erkeklerin günlük kişisel bakımlarını yapmaları için birden fazla fonksiyona sahip olan bu cihazlar kendine saygı gösteren her erkeğin tercihi olmaya devam ediyor.

Arnica tüm bu ihtiyaçlarınızı bilen ve size mucizeler yaratacak küçük ev aletleri, şık ve eğlenceli tasarımlarla size sunuyor. Bir evin içinde, ailenizin ve sizin tüm beklentilerine cevap verecek bu küçük ev aletleri kendilerinden beklenen çok daha ötesini yaparak adeta Arnica’nın size sunduğu marifetli birer kahraman!