Ana Sayfa Evinize Şık Dokunuşlar Sade Ve Zarif Şıklığı Mutfağınıza Taşıyın

Sade Ve Zarif Şıklığı Mutfağınıza Taşıyın

404

Sade Ve Zarif Şıklığı Mutfağınıza Taşıyın

Bu yıl rose gold trendi dekorasyon dünyasını yakıp kavuruyor! Evinizi A’dan Z’ye saran bu trend, mutfağınızı da işgal etmeye hazırlanıyor. Zarif şıklığın temsilcisi haline gelen rose detaylar, altın, gümüş ve bronz tonlarından sıkılanların kurtarıcısı! Siz de mutfağınızı en güncel dekorasyon trendlerine uygun olarak yenileyip, birbirinden şık ve zarif rose tonlarındaki aksesuarlar ile donatmak istiyorsanız, işte yapabileceğiniz başlıca dekoratif uygulamalar:

Mobilyalarınıza Rose Detaylarla Şıklık Katın!

Güzelliğin ayrıntıda gizli olduğunu artık herkes biliyor. Mutfak mobilyalarına şıklık katan tasarımların birçoğunda özgün detaylar yer alıyor. Siz de güncel trendlere uygun olarak mobilyalarınızda rose renk tonundaki detaylara yer verebilirsiniz. Örneğin mutfak dolaplarınızın kulplarında krom veya pirinç yerine rose gold kaplamalı ürünleri tercih edebilirsiniz. Daha çarpıcı bir dekorasyon önerisine ihtiyaç duyuyorsanız metalik renklerdeki taburelere yönelebilirsiniz. Oturma elemanlarında sadece ayak kısımlarında kullanılan rose detaylar da son derece şık gözüküyor. Üstelik bu tarz sandalyelerin üzerine yerleştireceğiniz tüylü, beyaz bir minder rose gold detaylarla birlikte son derece asil bir bütünlük sağlıyor.

Aydınlatma Elemanlarında Rose Tonlarını Kullanın

Arnica Gold Avize

Rose rengi, metalik olarak ele alındığında “rose gold” diye tabir edilen ve hem klasik hem de endüstriyel tarzı andıran bir tona dönüşüyor. Bu tonların hakim olduğu aydınlatma elemanları, bulunduğu mekânda çarpıcı bir etki yaratıyor. Ada mutfak üzerine veya yemek masası üzerine asacağınız rose gold avizelerde aynı üründen birkaç tanesini peş peşe sıralayarak daha etkileyici bir görünüm elde edebilirsiniz. Öte yandan, aynı renkte apliklerle mekânda alternatif aydınlatma elemanlarına da yer verebilirsiniz.

Aksesuarlarda Rose Trendine Uyum Sağlayın 

Arnica Gold Aksesuar

Mutfağınızı dekore ederken sıra dışı aksesuarlar kullanabilirsiniz. Ya da son derece sade ve minimal tasarımlara, rose gold çizgilerle şık ve zarif bir görünüm kazandırabilirsiniz. Evinizin diğer alanlarında olduğu gibi mutfağınızda da rose gold detaylarla taçlandırılmış çerçevelere ve saksılara yer verebilirsiniz. Ancak bunlarla sınırlı kalmayıp mutfağa özgü bulaşıklık, sabunluk, soyacak, bıçak seti gibi ürünlerde rose tonlarına yönelmek de mantıklı bir seçim! Mutfağın kendi doğasına uygun aksesuarlarda bu renk tonunu kullanarak, rose rengin mutfağınızın karakterini belirlemesine katkıda bulunabilirsiniz.

Rose Tonlarında Küçük Ev Aletleri ile Mutfakta Fark Yaratın!

Mutfakta çalışırken lazım olan her araç-gereç mutfak dekorasyonunda görsel açıdan önemli bir rol üstleniyor. Yemek yapmaktan keyif alanlar, tüm bu araç gereçleri mutfağının dekorasyon tarzına uygun olarak seçiyor. Güncel trendlere uygun olarak düzenlenmiş, rose detayların hakim olduğu bir mutfakta kullanılacak küçük ev aletlerinin de bu tarza uyum sağlaması hedefleniyor. Bunun için rose rengindeki rondo el blender, el blender seti, çay makinesi ve doğrayıcı gibi ev aletlerinden edinmeniz gerekiyor. Mutfağınızda beyaz rengin hakimiyeti varsa rose detaylarla donatılmış beyaz ağırlıklı Arnica Prokit 444 Plus Kompakt Mutfak Robotu seçeneğini tercih edebilirsiniz. Eğer beyaz yerine siyaha yakın renkler mutfağınızda baskın bir etkiye sahipse, Arnica Master Cook Rose El Blender Seti ve Arnica Orbimix Rose El Mikseri, hem kullanışlılık hem de tasarım açısından sizin için ideal! Mutfakta geçirdiğiniz vakitten keyif almanızı sağlayan bu ürünlerle birbirinden lezzetli yemekler yapmaya hazır olun! Eğer çay tiryakilerindenseniz, Arnica Demli Rose IH33151 Çay Makinesi ile bu dekorasyonu taçlandırabilir; leziz yemeklerin üzerine ağzınıza layık bir çay keyfi yapabilirsiniz.

Evinizin diğer bölümlerinde kullandığınız elektrikli ev aletlerinde de rose trendini sürdürmek istiyorsanız, Arnice Mila Toz Torbası Elektrikli Süpürge Rose ve UT64010 Buhar Kazanlı Ütü Rose adlı ürünlere de mutlaka göz atın!

YORUM YOK