Her sene Sevgililer Günü yaklaştıkça tatlı bir heyecana kapılıyor insan… Çiçeği burnunda sevgililer, yıllardır aynı yastığa baş koyanlar ya da bir yastıkta kocayanlar…  İlişkinin uzunluğu günün büyüsünü ve heyecanını yitirmesine izin vermiyor!  En azından izin vermemeli. Çünkü aslolan güzel vakit geçirerek geleceğe hoş bir anı bırakmak değil mi? Hayatın koşuşturmasından biraz olsun uzaklaşmak, farklı ve güzel bir gün geçirmek için Sevgililer Günü, güzel bir fırsat, belki bir bahane… Hayatınızdaki özel molalardan biri! Ancak farkındayız bir handikap var. “Heyecanı, güzelliği tamam da bu sene ne alacağım?” dediğinizi duyar gibiyiz… Bu noktada sizi en çok telaşlandıran Sevgililer Günü hediyesi için buradayız! Sevgilinize veya eşinize yapabileceğiniz özel sürprizlere ve onu mutlu edAecek belki de aşkınızı yeniden alevlendirecek hediye önerilerine göz atmaya hazır mısınız?

Birlikte Yapmaktan Hoşlanacağınız Etkinlikler Düzenleyin

Etkinlik

Birlikte yapabileceklerinizin bir sınırı yok. Nelerden hoşlanıyorsanız ona odaklanabilirsiniz. Sevgiliniz eğer sanat sever biriyse konser, tiyatro ya da opera bileti alabilirsiniz. En sevdiği sanatçının konserine aldığınız iki kişilik bileti gördüğünde çok mutlu olacaktır. Birlikte müziğin eşsiz ezgilerinde buluşacağınız bir konser veya opera, etkileyici hikayelere şahit olacağınız bir tiyatro ya da size farklı dünyaların kapısını aralayacak bir resim sergisinde sıradan olmayan ve mutlu bir Sevgililer Günü geçirebilirsiniz. Ya da doğa sporlarına tutkulu bir sevgiliniz olabilir. Eğer öyleyse birlikte doğayla iç içe olacağınız ve farklı doğa sporlarıyla eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir etkinlik düzenleyebilirsiniz. Seyahat tutkunu bir sevgiliniz varsa ikiniz için güzel bir şehirde bir gezi planı yapabilirsiniz. Birlikte farklı yerler keşfetmenin hazzı size mükemmel hissettirecektir. Önemli olan yapmaktan en çok hoşlandığınız etkinliklere zaman ayırmanız.

Kullanmaktan Keyif Alacağı Hediyeler Alın

Sevgiliniz bir teknoloji tutkunuysa ilginç akıllı cihazlar alarak onu mutlu edebilirsiniz. Bir akıllı saat, bilgisayar ya da akıllı telefon alarak hem onu düşündüğünüzü hissettirebilir hem de hoşlanacağı bir sürpriz yapabilirsiniz. Oyun tutkunları için farklı oyun tercihleri yapabilirsiniz. Eğer oyun oynamayı seven bir sevgiliniz varsa ona birlikte oynayabileceğiniz bir konsol oyunu hediye ederek Sevgililer Günü’nde romantizmin ötesinde eğlenceli dolu bir gün geçirebilirsiniz. Birlikte geçireceğiniz vakti değerlendirmek adına zamanınızı eğlenceli kılacak ve sevgilinizin hoşuna gidecek hediyeler tercih edebilirsiniz.

Ona Küçük Sürprizler Hazırlayın

Süpriz

Sevgililer Günü’nün en eğlenceli yanı beklenmedik sürprizlere gebe olması. Onu mutlu görmek sizin de keyifli bir gün geçirmenizi sağlayacaktır. Sevgilinizi şaşırtmak, heyecanlandırmak ve mutlu etmek için normal zamanların dışına çıkarak, hiç yapmadığınız planları yapabilirsiniz. Daha önce gitmediğiniz bir restoranda en güzel masayı rezerve edebilirsiniz mesela…  Veya hiç gitmediğiniz bir şehre giderek bir gece konaklayabilirsiniz. Ya da basit düşünün sadece; sadelik her zaman pozitif sonuçlar doğuracaktır. Güzel manzaralı bir tepeye çıkın sevgilinizle ve şehrin ışıkları üstünde romantik bir gece geçirin! Hem sade ve basit düşünebilir hem de yaratıcı olabilirsiniz. Bu sayede sadece birazcık ilginç sürpriz fikirleriyle bile mutlu bir Sevgililer Günü geçirebilirsiniz.

Ona Onu Düşündüğünüzü Hissettirin Yeter!

Arnica Belle İyonizerli Tarak & Arnica Karizma Erkek

Faydalı, kullanışlı hediyeler alarak da ona değer verdiğinizi hissettirebilirsiniz. Örneğin herkes kişisel bakımına yeterince özen göstermek ister. Bu nedenle sevgilinizin hoşuna gidebilecek kişisel bakım ürünleri alarak, Sevgililer Günü için güzel bir hediye seçimi yapabilirsiniz. Hem kullanışlı hem de özel bir ürün ile romantik kişiliğinizi yansıtabilirsiniz. Elektriklenmeyi sıfıra indiren Arnica Belle İyonizerli Tarak ile sevgilinizin saçlarına nazik ve zararsız bir dokunuş yapmasını sağlayabilirsiniz. Ya da pratik ve küçük mutfak aletleri arasında seçim yaparak sevgilinizin mutfağa harcadığı zamandan çalıp sizinle daha fazla ilgilenmesini sağlayabilirsiniz. Arnica Karizma Erkek Bakım Seti ise, erkeğe alınacak Sevgililer Günü hediyeleri arasında güzel bir tercih olabilir. Sevgililer Günü hediye seçimi başta insanın aklını karıştırsa da, onun neden hoşlanacağını tahmin ederek en doğru hediyeye kolayca ulaşabilirsiniz.